01
Надійність та практичність
Наші стенди мають надійні конструкції та дуже практичні у використанні.




Пропонуємо Вашій увазі мобільний виставковий Pop Up стенд, який ставитись до обладнання «бізнес-класу». Сучасні виставкові Поп Ап стенди мають легку конструкцію, яку можна збирати вручну без яких-небудь інструментів, і яка легко трансформуються, що відіграє велику роль у кожному окремому випадку, коли необхідно підібрати розмір і відповідну форму.
Основною перевагою Pop Up стенду можна вважати створення цільних, позбавлених роз'ємів великогабаритних зображень, які притягують увагу відвідувачів виставки.
Для транспортування Поп Ап стенду використовується спеціальний тубус на коліщатках, який можна застосовувати в якості стійки для ресепшн. Для нього виготовляють презентабельну стільницю з логотипом компанії, або з іншим цікавлять замовника зображенням. Фотопанелі кріпляться на магнітні ребра за допомогою магнітної стрічки. Каркас зонтичного стенду являє собою конструкцію металевих трубок, з'єднаних між собою, стики яких сховані під спеціальними панелями, які забезпечують гладку і рівну поверхню стенду.



01
Надійність та практичність
Наші стенди мають надійні конструкції та дуже практичні у використанні.
02
Значний асортимент
Десятки найменувань продукції: від невеликих бюджетних до широкоформатних стендів.
03
Оновлення каталогу продукції
Ми уважно стежимо за новинками, тому ви можете розраховувати на найактуальніші пропозиції.
04
Відповідність заявлених характеристик
Всі характеристики банерів, зазначені на сайті, повністю відповідають характеристикам банерів, які доставляються покупцям.
Ми гарантуємо якість стендів, які ви можете у нас придбати.
Наша компанія володіє та дорожить репутацією відповідального виробника.
Наші банери–незамінні помічники, які рекламують товари та послуги. З їх допомогою можна здійснювати рекламу або проводити інші промо-акції! З нашими стендами кожна презентація стає яскравою і такою, що запам'ятовується — оформляйте заявки на нашому сайті прямо зараз!
Оформлення заявки на сайті або по телефону
Консультація менеджера та узгодження всіх нюансів
Оплата зручним способом
Доставка обраним способом
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Pop-up |
| Спосіб установки | Підлоговий |
| Вид | Односторонній |
| Застосування | Всередині приміщення |
| Матеріал профілю | Метал |
| Кількість секцій | 3х5 |
| Виробник | Skystand |
| Розміри | |
| Ширина | 4000 мм |
| Висота | 2300 мм |
| Вага | 16 кг |