01
Надійність та практичність
Наші стенди мають надійні конструкції та дуже практичні у використанні.




Потрібен ефективний спосіб привернути увагу до вашого бренду на вуличних заходах, але ця подія для вас разова або ви користуєтеся стендами нечасто? Тоді пропонуємо вам орендувати стенд вуличний Бренд Вол на необхідний вам термін, починаючи від 1 доби.
Наш вуличний виставковий стенд Бренд Вол, виготовлений з високоміцних сталевих труб і відмінно підходить для використання на відкритих майданчиках. Його міцна і стійка конструкція - це ідеальне рішення для фотографування, презентацій, ярмарків, спортивних заходів та інших корпоративних зборів просто неба.
За окрему плату обговорюються індивідуальний друк банера під ваш захід і послуги доставлення, монтажу та демонтажу конструкції.



01
Надійність та практичність
Наші стенди мають надійні конструкції та дуже практичні у використанні.
02
Значний асортимент
Десятки найменувань продукції: від невеликих бюджетних до широкоформатних стендів.
03
Оновлення каталогу продукції
Ми уважно стежимо за новинками, тому ви можете розраховувати на найактуальніші пропозиції.
04
Відповідність заявлених характеристик
Всі характеристики банерів, зазначені на сайті, повністю відповідають характеристикам банерів, які доставляються покупцям.
Ми гарантуємо якість стендів, які ви можете у нас придбати.
Наша компанія володіє та дорожить репутацією відповідального виробника.
Наші банери–незамінні помічники, які рекламують товари та послуги. З їх допомогою можна здійснювати рекламу або проводити інші промо-акції! З нашими стендами кожна презентація стає яскравою і такою, що запам'ятовується — оформляйте заявки на нашому сайті прямо зараз!
Оформлення заявки на сайті або по телефону
Консультація менеджера та узгодження всіх нюансів
Оплата зручним способом
Доставка обраним способом
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Спосіб встановлення | Підлоговий |
| Застосування | Для зовнішнього використання |
| Матеріал профілю | Метал |
| Тип | Односторонний |
| Тип стенду | Brand-Wall |
| Виробник | Skystand |
| Розміри | |
| Висота | 2200 мм |
| Ширина | 3000 мм |
| Вага | 16 кг |