01
Надійність та практичність
Наші стенди мають надійні конструкції та дуже практичні у використанні.






Хочете зробити ваш випускний, корпоративний захід або презентацію по-справжньому незабутніми? Наш Прес Вол 2х3 м з друком - це стильна й ефектна фотозона, яка стане центром уваги на будь-якому заході.
Використовуючи Прес Вол на випускний, це чудова можливість закарбувати важливі моменти урочистості, створивши яскраві фото з друзями та своїми однокласниками.
А Прес Вол з логотипами на вашій конференції або презентації продукту зробить правильний акцент на ваш бренд і створить привабливу фотозону для папараці.



01
Надійність та практичність
Наші стенди мають надійні конструкції та дуже практичні у використанні.
02
Значний асортимент
Десятки найменувань продукції: від невеликих бюджетних до широкоформатних стендів.
03
Оновлення каталогу продукції
Ми уважно стежимо за новинками, тому ви можете розраховувати на найактуальніші пропозиції.
04
Відповідність заявлених характеристик
Всі характеристики банерів, зазначені на сайті, повністю відповідають характеристикам банерів, які доставляються покупцям.
Ми гарантуємо якість стендів, які ви можете у нас придбати.
Наша компанія володіє та дорожить репутацією відповідального виробника.
Наші банери–незамінні помічники, які рекламують товари та послуги. З їх допомогою можна здійснювати рекламу або проводити інші промо-акції! З нашими стендами кожна презентація стає яскравою і такою, що запам'ятовується — оформляйте заявки на нашому сайті прямо зараз!
Оформлення заявки на сайті або по телефону
Консультація менеджера та узгодження всіх нюансів
Оплата зручним способом
Доставка обраним способом
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Press-Wall |
| Спосіб установки | Підлоговий |
| Вид | Односторонній |
| Застосування | Всередині приміщення |
| Матеріал профілю | Метал |
| Упаковка | Чохол |
| Виробник | Skystand |
| Розміри | |
| Ширина | 3000 мм |
| Висота | 2000 мм |
| Вага | 7 кг |